7. června 2024

Bučovický odchovanec Miroslav Durák třetí na MČR seniorů!

články:

Gymnastika

S obrovskou radostí a pýchou se můžeme pochlubit tím, že odchovanec bučovické gymnastiky, který vyrostl pod vedením našeho trenéra Josefa Sedláka, po titulu juniorského mistra republiky získal v sobotu 1.6.2024 na Mistrovství ČR čtvrté místo ve víceboji mezi muži a ve finále na bradlech o den později vybojoval bronzovou medaili

Jedná se o největší individuální úspěch, jakého kdy dosáhl kdokoliv z líhně z bučovických gymnastů. Mirek v současnosti trénuje a závodí za Sokol Brno I, kde je mu umožněn další sportovní rozvoj, ale přesto si část jeho úspěchu dovolíme připsat i našemu oddílu.

Mirkovi blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!